Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výběr herců

6. 4. 2007
Herci byli do svých rolí vybíráni velice pečlivě.Tvůrci si zavolali několik herců na casting a zkoušeli do té doby,dokud opravdu herci pořádně nezapadli do svých rolí.Josh Holloway (Sawyer) byl na castingu natolik rozčilený, že to nezvládá, že vzal židli a hodil jí vzteky přes půl studia.Potom se režisérovi omlouval za své chování,ale on na to ,,Neomlouvejte se, je to naprosto skvělé,přesně taková má být vaše role, bereme vás!,,.Tak snadno získal roli jeden z představitelů.
Jorge Garcia (Hurley) byl první ze všech hlavních herců, kdo byl obsazen do seriálu. Některé zdroje však uvádějí, že jako první svou roli získal Ian Sommerhalder (Boone).
Yun-Jin Kim (Sun) se původně hlásila na roli Kate. Nezískala jí, ale tvůrcům se natolik zalíbila, že do scénáře připsali ještě dvě nové postavy – náš známý korejský pár.
Také postava Jacka se měla původně objevit jen v první epizodě a na jejím konci zemřít. Když se producent J.J. Abrams rozhodl změnit ji na stálou hlavní, původně plánovaný herec Michael Keaton  jí (naštěstí) : ) odmítl a jeho roli získal Matthew Fox.

Ukázky z castingu:
Evangeline Lilly konkurz na Kate - Zde

Josh Holloway konkurz na Sawyera - Zde

Matthew Fox konkurz 1. na Sawyera ,2. na Jacka - Zde

Maggie Grace konkurz na Shannon - Zde

Emillie de Ravin konkurz na Claire - Zde
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

???

(Rikki, 24. 9. 2007 21:26)

ježiši marja takovej plešoun měl hrát Jacka bože!

Jinak máš hezký web jukni se na můj

www.ztracenilost.estranky.cz

adý

(V.aries, 13. 5. 2007 20:32)

v nejbližší době přidám odkazy tak vydrž pls jo :)

Jak se dostanu k těm ukázkám?

(adý, 13. 5. 2007 10:22)