Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s Evangeline Lilly

19. 5. 2007
VN: Ahoj Evangeline, sotva před dvěma lety, jsi studovala Mezinárodní Vztahy ve Vancouveru, British Columbia a pak jsi přešla na herecké konkurzy. Velice rychle jsi získala roli v Lost. Jaké to bylo?

Evangeline Lilly: Miluju to. MILUJU to! Zbožňuji herectví, být placena za kreativitu. Vždycky jsem byla do umění velmi zapálená. Ale taky jsem se neustále pohybovala mezi tím, že jsem tohle chtěla dělat opravdu na dlouho, chtěla jsem dosáhnout určitého uznání v tomhle průmyslu a na druhou stranu jsem měla pocit, že musím vyběhnout na kopec a zakřičet "tohle je hrozný a já chci pryč ". Jedna z prvních scén, co jsem vůbec točila s Matthewem byla scéna, kde jsem mu zašívala záda. A naprosto mi vyrážela dech jeho schopnost, jak dokáže odhalit svou duši když se ozve "akce". Byl jsem tak otřesená tím, jak tohle dokázal, že jsem byla prostě úplně mimo. Skončili jsme tím, že jsme natočili asi 50 záběrů z celého mého pokrytí a já jsem prostě nebyla schopná tuhle scénu natočit. Doslova jsem na pláži dělala kotrmelce dozadu a snažila jsem se z hlavy dostat tohle zvláštní napětí. Museli jsme se druhý den k natáčení téhle scény vrátit, což se v televizi nikdy nestává. Ale jsem neustále obklopena lidmi, kteří mi předvádějí umění herectví každý den, což mi neuvěřitelně pomáhá.

VN: Podle magazínu Maxim jste druhou nejvíce sexy ženou planety. Jaké to je? Obrazek

Evangeline Lilly: Je to stejně na škodu jako je to lichotivé, stejně vtipné jako zvláštní, podivné a surrealistické. Neměla bych být tak vysoko na tomhle seznamu. Ale v podstatě si myslím, že to je celé o tom, kdo je zrovna v té chvíli na výsluní slávy. Není to ani o tom "Kdo je nejkrásnější holka široko daleko?" je to spíš "Kdo je tady nový, komu je zrovna teď věnováno nejvíce pozornosti?"
" Jedna z prvních scén, co jsem vůbec točila s Matthewem byla scéna, kde jsem mu zašívala záda. A naprosto mi vyrážela dech jeho schopnost, jak dokáže odhalit svou duši když se ozve "akce"."

VN: Vaše postava Kate je poněkud silná a bojechtivá žena s problematickou povahou a temným tajemstvím. Co si o ní myslíte?

Evangeline Lilly: Myslím, že pokud jste herečka a hrajete v televizi, tohle je právě TA role, kterou byste měla hrát. Rozhlížím se kolem dokola a uvažuju s kým bych si vyměnila místo, s jakou herečkou, co zrovna hraje v televizi a není s kým. Chci svou roli. Chci Kate. Scénáristé jí napsali tak skvělé věci a to je pro ženu v televizní branži dost těžké najít. Dali jí hloubku, dali jí tajemno, dali jí sílu a bezbrannost, a dali jí rozmanité dějové linie. Tohle je práce snů.

VN: Jak pociťujete tu změnu od chvíle, kdy jste pracovala na humanitárních cílech a žila ve Vancouveru a teď když natáčíte Lost a žijete na to Hawaii?

Evangeline Lilly: Nic není stejné jako to bylo před rokem. Teda pořád mám hnědé vlasy a zelené oči. Ale jinak se všechno změnilo. Jak jsem už řekla, byla jsem hladovějící studentka a soustředila jsem se na humanitární záměry. Teď žiju na druhé straně planety v tropickém ráji [Lost se točí na Hawaii, kde štáb žije devět měsíců v roce]. Cestuju po světě a reprezentuji jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů za posledních pět let, jsem na obálkách časopisů, poznávají mě lidé na ulici, a dělám všechno co je v mých silách abych žila dál jako normální holka. Bojuju prostě s tím, jaká šílenost a naprostá bláznivina se stala z mého života za pouhý jediný rok.

VN: Zdá se, že na obrazovce je dost zřetelné, že tam nejsou vidět žádné chlupaté nohy a zarostlá podpaží. Chlapy jsou zarostlejší čím dál víc, ale ženy vypadají mnohem lépe než jak by v takovéto situaci normálně vypadaly, nemyslíte?

Evangeline Lilly: Upřímně musím říct, že jsem překvapená, že si tohle myslíte. Viděli jsme několik můžu, jak se holí, takže víme, že mají z vraku nějaké žiletky. Každý den na ostrově nosím kalhoty, takže ani tak byste moje zarostlé nohy neviděli. Když přijedu na plac, během pěti minut jsem venku z maskérny a od kadeřníka. Tak jak se probudím, tak mi vlasy zůstanou. Nemáme na sobě prakticky žádný makeup. Máme na sobě hodně špíny, bláta a oleje- dost nás tím natírají. Náš šatník je špinavý ještě od bláta z předešlého dne. Takže jsem docela zklamaná, že to působí tak, že máme udělanou perfektní manikúru a dokonale učesané vlasy, protože mám nehty pokaždé špinavé, ruce odřené, po celém těle mám modřiny, a opravdu kdybyste se prošel po natáčením place, určitě by vám bylo jasné, že vypadám přesně tak, jak bych vypadala uprostřed tropického ostrova.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Pressure Readings Explained

(AArrincity, 9. 10. 2018 4:35)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/generique-cialis-europe/